Mahkum Yakınları Federasyonundan (MAYAFED) 61 Çocuğun Sünnet Töreni Isparta

Mahkum Yakınları Federasyonu (MAYAFED) Isparta İl Başkanı İlker ÖVEY’in organize ettiği 61 mahkum yakını çocuğunun sünnet töreni;
Mahkum Yakınları Federasyonu Genel Başkanı Sn. Enver YILMAZ, Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Sn. Figen AKKAŞ, Isparta Belediye Başkanı Sn. Şükrü BAŞDEĞİRMEN, MHP Isparta İl Başkanı Sn. Basri SÖNMEZ, CHP Isparta İl Başkanı Sn. Hikmet Yalım HALICI, Isparta Jandarma Alay Komutanı Sn. Jandarma Kıdemli Albay Sabri KÖYÜK, Jandarma Alay Komutan Yardımcıcı Sn. Mehmet ALBAY, Isparta Spor Klübü, AKP Isparta Kadın Kolları Başkanı Sn. Sevim KÖSE, Isparta Cimhuriyet Başsavcısı Sn. Mustafa AKBULUT ve değerli iş insanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Son dönemde yaptığı açıklamalarıyla ve organizasyonlarıyla gündemde olan MAYAFED Isparta’da 61 mahkum ailesinin ve çocuklarının mutluluğunu inşa etti. Aynı zamanda Isparta Spor Kulübü futbolcuları cocuklar ile futbol oynadı ve eğlenceli dakikalar yaşandı.

Törende mahkum yakınları ve çocukları eğlenceli anlar geçirirken 61 çocukta erkekliğe ilk adımını attı. Törene siyasi parti baskanlarının, devlet büyüklerinin, kolluk kuvvet komutanlarının ve Isparta’da önde gelen iş insanlarının yoğun katılımları ve ilgileri dikkat çekti.

MAYAFED Isparta İl Başkanı İlker ÖVEY ” Kader mahkumlarının gözü arkada kalmasın. Aileleri ve evlatları bize emanet. Bu sünnet töreniyle 61 çocuğumuz erkekliğe ilk adımı atarken, mahkum ve ailelerine de moral olduk. Hepimize hayırlı olsun. Organizasyonlarımız devam edecek.” dedi.

MAYAFED Genel Başkanı Enver YILMAZ yaptığı açıklamada şunları söyledi;
Sevgili mahkum aileleri, ekim ayı bizim olacak çok yakında müjdeli haberler vereceğiz. Güzel günler yakındır. Gereken görüşmelerimiz ilgili makamlarla devam ediyor. Biz büyük bir aileyiz hepimiz birbirimize moral ve destek olacağız. İl Başkanımız Sn. İlker ÖVEY yaptığı bu anlamlı sünnet töreni ile hepimizi bir araya getirdi moral ve mutluluk verdi. Kendisine sonsuz teşekkür ederim. Isparta’da organizasyonların devam etmesini umud ederken, diğer illerimiz ve il başkanlarımıza da örnek teşkil etmesini temenni ederim.


Ayrıca bizden desteğini esirgemeyen başta Isparta Belediye Başkanı Sn. Şükrü BAŞDEĞİRMEN olmak üzere herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir